POPULARNE
MY NA FACEBOOKU

Najnowsze video

Dan Lewis siatkarzem ZAKSY

Dan Lewis w przyszłym sezonie będzie występował na pozycji przyjmującego w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Reprezentatnt Kanady mierzy 189 cm wzrostu. Ostatnie cztery sezony grał w słoweńskim klubie ACH Volley Bled, z którym występował w Lidze Mistrzów. 33-letni siatkarz wraca do ZAKSY, bowiem w Kędzierzynie w sezonie 2008/2008.

źródło: Zaksa.pl/oprac.własne

Komentarze

Shoutbox
m-volley
Cucine Lube Civitanova odniosło pierwsze zwycięstwo w rywalizacji o mistrzostwo Włoch. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego pokonali 3:0 Diatec Trentino
m-volley
26 i 27.04 odbędą się mecze barażowe o pozostanie w PlusLidze. AZS Częstochowa - Aluron Warta Zawiercie
m-volley
Maciej Rudol i Jakub Szałankiewicz zdobyli brązowy medal na turnieju z cyklu World Tour w Xiamen w siatkówce plażowej. Polacy w meczu o trzecie miejsce pokonali niemiecką parą Dollinger/Erdman 2-0 (21:16, 21:17)
m-volley
Diatec Trentino zagra w finale SerieA, w którym czeka już Cucine Lube Civitanova. Trentino pokonało w piątym spotkaniu zespół z Perugii 3:0
m-volley
Ponad 10-tysięczna publiczność pożegnała Michała Winiarskiego w Atlas Arenie. Siatkarz zdecydował się zakończyć bogatą sportową karierę
m-volley
Azimut Modena nie obroni tytułu mistrzowskiego. W wielkim finale zagra Cucine Lube Civitanova oraz zwycięzca a pary Sir Sircoma Perugia / Diatec Trentino
© 2011 by Men's Volley | Projekt graficzny: cichonkarol.com